
Ігрова гарнітура Redragon Pelias 3.5мм (71187) Чорний
- Немає в наявності
- Код: tdb-860957
599 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова гарнітура Redragon Pelias 3.5мм (71187)
колір: Чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redragon |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 16 Ом |
| Вага брутто | 0.375 |
| Вага нетто | 0.24 |
| Висота | 18 |
| Висота пакування | 18.5 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 10 |
| Довжина кабеля | 1.8 |
| Довжина пакування | 10.5 см |
| З'єднувальний роз'єм | 2 x 3.5 mm mini-jack |
| Заводський номер | 6950376711878 |
| Мoдель | 71187 |
| Регулятор гучності | Да |
| Розташування мікрофона | винесений |
| Спосіб під'єднання | дротовий |
| Тип | Навушники з мікрофоном |
| Чутливість мікрофона | -38 |
| Чутливість навушників | 114 |
| Ширина | 20 |
| Ширина пакування | 20.5 см |
- Ціна: 599 ₴







