
Гарнітура Microlab G7, 3,5мм+USB, Black-Red (G7_b+r) Чорний/Червоний
- Немає в наявності
- Код: tdb-239394
1 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарнітура Microlab G7, 3,5мм+USB, Black-Red (G7_b+r)
колір: Чорний/Червоний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.44 |
| Вага нетто | 0.35 |
| Висота | 0 |
| Висота пакування | 11 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 0 |
| Довжина кабеля | 1.2 |
| Довжина пакування | 20.5 см |
| З'єднувальний роз'єм | mini-jack (роз'єм 3.5 мм), USB |
| Заводський номер | 6945198840929 |
| Колір | Чорний/Червоний |
| Мoдель | G7_b+r |
| Розташування мікрофона | на корпусі |
| Спосіб під'єднання | дротовий |
| Тип | Навушники з мікрофоном |
| Чутливість мікрофона | -45 |
| Чутливість навушників | 105 |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 21.5 см |
- Ціна: 1 199 ₴





