
Гарнітура Defender Warhead G-120, 2х3,5мм, Black-Orange (64099) чорний-оранжевий
- Немає в наявності
- Код: tdb-158566
499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарнітура Defender Warhead G-120, 2х3,5мм, Black-Orange (64099)
колір: чорний-оранжевий
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс | 32 Ом |
| Вага брутто | 0.37 |
| Вага нетто | 0.17 |
| Висота | 17 |
| Висота пакування | 24.5 см |
| Гарантія | 6 |
| Довжина | 6.5 |
| Довжина кабеля | 2 |
| Довжина пакування | 20.5 см |
| З'єднувальний роз'єм | 2 x 3.5 mm mini-jack |
| Заводський номер | 4713640992 |
| Колір | чорний-оранжевий |
| Мoдель | 64099 |
| Регулятор гучності | Да |
| Розташування мікрофона | поворотний |
| Спосіб під'єднання | дротовий |
| Тип | Ігрова гарнітура |
| Чутливість мікрофона | 54 |
| Чутливість навушників | 110 |
| Ширина | 17 |
| Ширина пакування | 6.6 см |
- Ціна: 499 ₴







