
Гарнітура Jabra EVOLVE 20 MS Mono (4993-823-109) Чорний
- Немає в наявності
- Код: tdb-202472
1 999 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарнітура Jabra EVOLVE 20 MS Mono (4993-823-109)
колір: Чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jabra |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.145 |
| Вага нетто | 0.143 |
| Висота | 4 |
| Висота пакування | 4.5 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 14 |
| Довжина кабеля | 1.2 |
| Довжина пакування | 18 см |
| З'єднувальний роз'єм | USB |
| Заводський номер | 5706991016994 |
| Мoдель | 4993-823-109 |
| Регулятор гучності | Да |
| Розташування мікрофона | винесений |
| Спосіб під'єднання | дротовий |
| Тип | Гарнітура |
| Чутливість навушників | 93.6 |
| Ширина | 20 |
| Ширина пакування | 22 см |
- Ціна: 1 999 ₴

