
Зовнішній акумулятор WUW 10000mAh Black (Y145) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-19741
399 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор WUW 10000mAh Black (Y145)
колір: Чорний
Опис
Повербанк WUW Y145 — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, що дасть змогу швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 10000 mAh.
Зарядний пристрій практичний у використанні. Його зручно брати з собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
Безпечна зарядка
Оснащений 4 роз'ємами: двома роз'ємами USB (для заряджання гаджетів) і по одному вхідному роз'єму microUSB і Type-C (для заряджання самої батареї).
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезарядки, короткого замикання і перегріву.
Якісні матеріали
Корпус батареї виготовлено з вогнестійкого пластику, що значно подовжує термін експлуатації пристрою. Матове покриття не дасть акумулятору випадково вислизнути з рук.
На корпусі є LED-індикатор, який відображає рівень заряду батареї. Активується кнопкою на бічній панелі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| кабель | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | Y145 |
| Потужність | 12 W |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 399 ₴


