
Кріплення настільне універсальне BenQ BSH01, чорне (9H.A39DD.LBW)
- Готово до відправки
- Код: tdb-907146
9 399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення настільне універсальне BenQ BSH01, чорне (9H.A39DD.LBW)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 5.1 |
| Вага нетто | 4.43 |
| Висота | 13 |
| Висота пакування | 13.7 см |
| Гарантія | 0 |
| Довжина | 57.3 |
| Довжина пакування | 18.5 см |
| Заводський номер | 4718755096402 |
| Кабельний організатор | Немає |
| Мoдель | 9H.A39DD.LBW |
| Ширина | 54.8 |
| Ширина пакування | 44.5 см |
- Ціна: 9 399 ₴










