
Кронштейн для ТВ AGN з нахилом/32"-75"/45 кг/max.VESA 400x400/Black (AGN75-440T) Чорний
- Готово до відправки
- Код: tdb-900703
489 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн для ТВ AGN з нахилом/32"-75"/45 кг/max.VESA 400x400/Black (AGN75-440T)
колір: Чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 50x50, 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400 |
| Вага брутто | 0.95 |
| Вага нетто | 0.86 |
| Тип кріплення | Настінне |
| Висота | 2.2 |
| Висота пакування | 2.8 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 42 |
| Довжина пакування | 17.5 см |
| Додаткова інформація | Встановлення: Суцільна стіна, подвійна стійка (406 мм), З бульбашковим рівнем, Порошкове покриття |
| Кут нахилу | 0° / -8° град. |
| Максимальна діагональ | 75 |
| Максимальне навантаження | 45 |
| Мoдель | AGN75-440T |
| Мінімальна відстань від стіни | 22 |
| Мінімальна діагональ | 32 |
| Тип кріплення | З нахилом |
| Ширина | 44.5 |
| Ширина пакування | 45 см |
- Ціна: 489 ₴





