
Кронштейн для ТВ AGN фіксований/23"-43"/45 кг/max.VESA 200x200/Black (AGN43-220F) Чорний
- Готово до відправки
- Код: tdb-900701
309 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн для ТВ AGN фіксований/23"-43"/45 кг/max.VESA 200x200/Black (AGN43-220F)
колір: Чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 50x50, 75x75, 100x100, 100x150, 150x100, 100x200, 200x100, 150x150, 200x200 |
| Вага брутто | 0.5 |
| Вага нетто | 0.44 |
| Тип кріплення | Настінне |
| Висота | 2.2 |
| Висота пакування | 2.8 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 22 |
| Довжина пакування | 17.5 см |
| Додаткова інформація | Встановлення: масивна стіна, З бульбашковим рівнем, Порошкове покриття |
| Максимальна відстань від стіни | 22 |
| Максимальна діагональ | 43 |
| Максимальне навантаження | 45 |
| Мoдель | AGN43-220F |
| Мінімальна відстань від стіни | 22 |
| Мінімальна діагональ | 13 |
| Тип кріплення | Фіксоване |
| Ширина | 24.5 |
| Ширина пакування | 25 см |
- Ціна: 309 ₴






