
Кронштейн для ТВ AGN з поворотом/одне коліно/23"-43"/30 кг/max.VESA 200x200/Black (AGN43-221P) Чорний
- Готово до відправки
- Код: tdb-900700
499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн для ТВ AGN з поворотом/одне коліно/23"-43"/30 кг/max.VESA 200x200/Black (AGN43-221P)
колір: Чорний
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75, 100x100, 100x200, 200x100, 200x200 |
| Вага брутто | 1.22 |
| Вага нетто | 1.76 |
| Тип кріплення | Настінне |
| Висота | 20 |
| Висота пакування | 5.7 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 22.4 |
| Довжина пакування | 23 см |
| Додаткова інформація | Порошкове покриття |
| Кабельний організатор | Да |
| Кут нахилу | +5° / -10° град. |
| Кут обертання | +90° / -90° град. |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна відстань від стіни | 200 |
| Максимальна діагональ | 43 |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Мoдель | AGN43-221P |
| Мінімальна відстань від стіни | 49 |
| Мінімальна діагональ | 23 |
| Тип кріплення | Похило-поворотне |
| Ширина | 22.4 |
| Ширина пакування | 24 см |
- Ціна: 499 ₴










