
УМБ Acefast Magnetic Wireless 5000mAh 18W PD,QC3.0 USB-C In/Out,with holder, ультра тонкий M16 Black (6974316283997)
- Готово до відправки
- Код: tdb-901636
1 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Acefast Magnetic Wireless 5000mAh 18W PD,QC3.0 USB-C In/Out,with holder, ультра тонкий M16 Black (6974316283997)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 5000 маг |
| Вага | 125 |
| Вага брутто | 0.224 |
| Вага нетто | 0.125 |
| Висота | 1.02 |
| Висота пакування | 14.5 см |
| Вихідний струм | 3 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6.45 |
| Довжина пакування | 2.8 см |
| Заводський номер | 6974316283997 |
| Мoдель | 6974316283997 |
| Ширина | 10.1 |
| Ширина пакування | 10 см |
- Ціна: 1 099 ₴







