
УМБ HOCO Original magnetic power bank 5000mAh J160 |1Type-C/1Lightning, 5W/2A| grey (6942007664080) Сірий
- Готово до відправки
- Код: up-000012084-24368
659 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ HOCO Original magnetic power bank 5000mAh J160 |1Type-C/1Lightning, 5W/2A| grey (6942007664080)
колір: Сірий
HOCO Original Magnetic Power Bank J160 – 5000mAh – компактний та надійний портативний акумулятор із підтримкою магнітного кріплення, який дозволяє швидко заряджати смартфони та інші гаджети. Підтримує зарядку через Type-C, Lightning та бездротову зарядку 5W, забезпечуючи зручність та мобільність у будь-яких умовах.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 5000mAh (19.25Wh), номінальна ємність – 2600mAh
✔ Вхід: USB-C / Lightning: 5V/2A
✔ Вихід: USB-C: 5V/2A; бездротова зарядка: 5W; загальний вихід: 5V/2A
✔ Індикатор: LED-світло показує рівень заряду батареї
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус PC + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 100 × 66 × 14 мм
✔ Вага: 125 г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Ємність | 5000mAh |
| Заводський артикул | 6942007664080 |
| Заряджання за технологією QI | Да |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Потужність (W) | 5W |
| Показник заряду | LED Індикатор |
| Сила струму (А) | 2A |
- Ціна: 659 ₴










