
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80C Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(50000mAh) Black (6941991121654) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-36261
1 999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80C Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(50000mAh) Black (6941991121654)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ80C Clever 22.5W+PD20W fully compatible power bank(50000mAh) Black — створений для комфортного та безпечного заряджання гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
На передній панелі знаходяться LED-індикатори, що допоможуть легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 50000mAh.
Портативна батарея оснащена двома інтерфейсами для її заряджання (USB-C/Micro-USB) та трьома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв — роз'ємом USB-С та парою USB-А портів. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка, так і пристроїв, що заряджаються від нього.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 965 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W+PD20 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Мoдель | BJ80C |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 147 × 70 × 66 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 1 999 ₴





