
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ66A Magnifico 22.5W+PD20W fully compatible power bank (50000mAh) Black (6941991115158) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-11170
2 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ66A Magnifico 22.5W+PD20W fully compatible power bank (50000mAh) Black (6941991115158)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ66А Magnifico зі зручним ремінцем та вбудованим ліхтариком забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Цифровий LED-дисплей дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 50 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений трьома портами: комбінований USB Type-C потужністю 18 W (вхід) та 20 W (вихід з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC), а також двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SFC/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ66А Magnifico стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вага | 1.02 кг |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | BJ66A Magnifico |
| Потужність | 22.5 W |
| Розміри | 147 × 77 × 66 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC; SFC |
- Ціна: 2 199 ₴









