
УМБ Aspiring 50000mAh Light 50 22,5W PD 4xUSB-A, USB-C In/Out,Lightning, with USB-C/Lightning cables (PB-L50)
- Готово до відправки
- Код: tdb-907318
3 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Aspiring 50000mAh Light 50 22,5W PD 4xUSB-A, USB-C In/Out,Lightning, with USB-C/Lightning cables (PB-L50)
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0 |
| Вага нетто | 1.05 |
| Висота | 5.6 |
| Висота пакування | 0 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6.8 |
| Довжина пакування | 0 см |
| Мoдель | PB-L50 |
| Ширина | 14 |
| Ширина пакування | 0 см |
- Ціна: 3 199 ₴




