
УМБ Dudao 10000mAh K11 10W USB A,USB C,microUSB, with USB A/USB C/Lightning/MicroUSB cables White 6977196681860
- Готово до відправки
- Код: tdb-906711
499 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Dudao 10000mAh K11 10W USB-A,USB-C,microUSB, with USB-A/USB-C/Lightning/MicroUSB cables White
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dudao |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10000 маг |
| Вага | 190 |
| Вага брутто | 0.29 |
| Вага нетто | 0.19 |
| Висота | 0 |
| Висота пакування | 18 см |
| Вихідний струм | 2 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 0 |
| Довжина пакування | 5 см |
| Заводський номер | 6977196681860 |
| Мoдель | 6977196681860 |
| Ширина | 0 |
| Ширина пакування | 9 см |
- Ціна: 499 ₴




