
УМБ SBS 30000mAh 20W PD,QC, 2xUSB A, 2xUSB C Black TTBB30000PD20K
- Готово до відправки
- Код: tdb-906272
1 699 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ SBS 30000mAh 20W PD,QC, 2xUSB-A, 2xUSB-C Black
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SBS Group |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.625 |
| Вага нетто | 0.4 |
| Висота | 4 |
| Висота пакування | 17 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6.7 |
| Довжина пакування | 9 см |
| Заводський номер | 8018417435775 |
| Мoдель | TTBB30000PD20K |
| Ширина | 14 |
| Ширина пакування | 4 см |
- Ціна: 1 699 ₴








