
УМБ HOCO Original PD magnetic power bank 10000mAh J160A |1Type C/1Lightning, 20W/3A, PD/QC| grey 6942007664097 (Сірий)
- Готово до відправки
- Код: up-000012085-24369
849 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ HOCO Original PD magnetic power bank 10000mAh J160A |1Type-C/1Lightning, 20W/3A, PD/QC| (6942007664097) grey
колір: Сірий
HOCO Original PD Magnetic Power Bank J160A – 10000mAh – потужний портативний акумулятор із підтримкою PD/QC зарядки та магнітного кріплення, який забезпечує швидку та безпечну зарядку смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Підтримує Type-C, Lightning та бездротову зарядку, включно з MagSafe для iPhone.
Основні характеристики:
✔ Ємність: 10000mAh (38.5Wh), номінальна ємність – 5800mAh
✔ Вхід: USB-C / Lightning: 18W
✔ Вихід: USB-C: 20W (PD/QC/FCC/AFC); бездротова зарядка: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W); загальний вихід: 5V/2A
✔ Індикатор: LED-світло показує рівень заряду батареї
✔ Матеріал: вогнетривкий корпус PC + літій-полімерний акумулятор
✔ Розмір: 101 × 66 × 19 мм
✔ Вага: 195 г
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання QC| PD | Да |
| Дод. роз'єми | Type-c/lightning |
| Ємність | 10000mAh |
| Заводський артикул | 6942007664097 |
| Заряджання за технологією QI | Да |
| Кабель в комплекті | Type-c |
| Потужність (W) | 20W |
| Показник заряду | LED Індикатор |
| Сила струму (А) | 3.0A |
- Ціна: 849 ₴










