
Зовнішній акумулятор VEGER 30000 mAh PD QC3.0 3A 20W L30 (W3008PD) black (VG-W3008PD) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-36087
1 699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор VEGER 30000 mAh PD QC3.0 3A 20W L30 (W3008PD) black (VG-W3008PD)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор Veger L30 ємністю 30 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати три пристрої одночасно.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 30 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.
ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО
П'ять портів, включаючи Micro USB, USB-C та 3x USB, підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (20 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяють одночасно заряджати три пристрої, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей повідомить про рівень заряду вашого пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 617 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вихідні інтерфейси | 3 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Мoдель | L30 |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 169.2 × 79.7 × 31.4 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 1 699 ₴










