
Зовнішній акумулятор HOCO Q18 Tourer 22.5W fully compatible power bank with magnetic fast charging(10000mAh) Black (6942007605182)
- Готово до відправки
- Код: ko-15974
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор HOCO Q18 Tourer 22.5W fully compatible power bank with magnetic fast charging(10000mAh) Black (6942007605182)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор HOCO Q18 Tourer швидко відновить енергію смартфона, планшета, смартгодинника й інших гаджетів. 10 000 мАг вистачить, щоб підзарядити декілька приладів з великою ємністю.
HOCO Q18 Tourer має роз’єми USB Type-A та USB Type-C. Він підійде для підзарядки більшості гаджетів. Також акумулятор має вбудований магніт для бездротової зарядки приладів. Він може заряджати до трьох гаджетів одночасно.
Максимальна потужність 22,5W й підтримка технологій швидкої зарядки Power Deliver та Quick Charge дозволяють швидко відновити енергію телефона, планшета чи навушників. Про рівень заряду акумулятора сигналізують LED-індикатори.
Виготовлений HOCO Q18 Tourer з міцного пластику. Корпус надійно захищає внутрішню електроніку під час ударів і падінь. Модель компактна і легка. Акумулятор зручно брати з собою на роботу, в подорожі або відрядження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 195 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Мoдель | Q18 Tourer |
| Потужність | 22.5 W |
| Розміри | 110×70×20 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 999 ₴





