
УМБ Baseus 10000mAh PicoGo 20W PD,QC,USB A, 2xUSB C Black P10076801123-00
- Готово до відправки
- Код: tdb-906271
1 199 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Baseus 10000mAh PicoGo 20W PD,QC,USB-A, 2xUSB-C Black
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10000 маг |
| Вага | 170 |
| Вага брутто | 0.22 |
| Вага нетто | 0.17 |
| Висота | 1.5 |
| Висота пакування | 14.1 см |
| Вихідний струм | 2.4 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 7 |
| Довжина пакування | 3.7 см |
| Заводський номер | 6932172670856 |
| Мoдель | P10076801123-00 |
| Ширина | 11.5 |
| Ширина пакування | 8.6 см |
- Ціна: 1 199 ₴










