
Зовнішній акумулятор HOCO J101A Astute 22.5W fully compatible power bank 20000mAh Black (6931474782496) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-23518
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор HOCO J101A Astute 22.5W fully compatible power bank 20000mAh Black (6931474782496)
колір: Чорний
Опис
Power Bank Hoco J101A Astute — універсальний зовнішній акумулятор, який допоможе швидко зарядити більшість моделей сучасних гаджетів.
Портативна батарея має невеликі розміри та вагу, реалізована в практичному дизайні із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
Якісно зібраний корпус пристрою виготовлений з ударостійкого ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату. На його лицьовій панелі знаходяться LED-індикатори, які активуються за допомогою кнопки, що розташована на бічній грані, і допоможуть контролювати рівень заряду вбудованої літій-полімерної батареї ємністю 20000mAh.
Зарядити поуербанк допоможе роз'єм Micro-USB, сила струму на вході якого становить 2 А при напрузі 5 В, і роз'єм Type-C, який здатний постачати живлення в обидві сторони з вхідною потужністю 18 Вт і 20 Вт. Також є пара USB-портів з максимальною потужністю на виході 22.5 Вт.
Загальна сила вихідного струму — 3 А. Модель підтримує найпоширеніші протоколи швидкої зарядки, такі як: QC2.0/3.0, PD, FCP та AFC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | J101A Astute |
| Потужність | 22.5 W |
| Розміри | 140×68×28 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Fast charging 22.5 W |
- Ціна: 999 ₴






