
Світильник HOCO HX15 1.5W. 1200 mAh. Smart clock night light White (6942007671842) Білий
- Немає в наявності
- Код: ko-35781
399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник HOCO HX15 1.5W. 1200 mAh. Smart clock night light White (6942007671842)
колір: Білий
Опис
HOCO HX15 1.5W. 1200 mAh. Smart clock night light White — це сучасний LED-нічник, який поєднує компактність, яскраве освітлення та широкий функціонал. Завдяки розумному дизайну, його можна використовувати як настільний, підвісний світильник.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
− Нічник — м’яке тепле світло для комфортного засинання.
− Атмосферне підсвічування — створює затишок у кімнаті.
− Допомога у засинанні — ідеальний супутник перед сном.
− Годинник та режим будильника — прокидайтеся легко та вчасно.
− Плавне регулювання яскравості — від м’якого світла до яскравого освітлення.
Гарний вибір для спальні, дитячої кімнати або як подарунок.
Поєднує нічник, будильник та декоративне підсвічування в одному пристрої!
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вид встановлення | Портативна, також можна підвісити на стіну |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Комплект постачання | Світильник; кабель USB-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | HX15 |
| Потужність | 1.5 W |
| Розміри | 116 × × × 89 мм |
| Температура кольору | 3000 - 6500К |
| Тип джерела світла | Вбудований світлодіод (LED) |
| Час заряджання | 2.5 рік |
- Ціна: 399 ₴









