
Зовнішній акумулятор HOCO J102A Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(20000mAh) Black (6931474783622) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-3795
799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор HOCO J102A Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(20000mAh) Black (6931474783622)
колір: Чорний
Опис
HOCO J102A Cool figure стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з глянсовою накладкою LED-дисплея і приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і зроблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Точнісінько визначити рівень його заряду у відсотках допоможе LED-дисплей, який активується за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу під’єднати смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Підтримка технологій QC, FCP, AFC і PD дозволяють заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Індикація | Дисплей |
| Вага | 418 г |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | J102A Cool figure |
| Потужність | 12 W |
| Розміри | 149 × 71 × 28 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 799 ₴







