
Зовнішній акумулятор WUW 5000mAh Black (Y142) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-11085
399 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор WUW 5000mAh Black (Y142)
колір: Чорний
Опис
WUW Y142 — це компактний і стильний зарядний пристрій, розроблений для швидкого та безпечного заряджання сучасних гаджетів.
- Компактність і портативність: Невеликий розмір і легка вага дають змогу легко брати пристрій із собою в дорогу.
- Надійність і безпека: Вбудовані системи захисту забезпечують безпечну зарядку ваших пристроїв. Якісні матеріали та збірка гарантують довговічність.
- Стильний дизайн: Мінімалістичний і сучасний зовнішній вигляд.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| кабель | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | Y142 |
| Потужність | 22.5 W |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Тип батареї | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 399 ₴


