
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ56 Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank (10000mAh) Black (6941991111808) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-18824
599 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ56 Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank (10000mAh) Black (6941991111808)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ56 Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (USB Type-C та micro-USB потужністю 18 W), двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC) та одним вихідним портом USB Type-C 20 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ56 Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | BJ56 Graceful |
| Потужність | 22.5 W |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
- Ціна: 599 ₴




