
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful power bank (20000mAh) Black (6941991111785) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-1127
799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful power bank (20000mAh) Black (6941991111785)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (USB Type-C та micro-USB) та двома вихідними портами USB-A, що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вага | 405 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | BJ55A Graceful |
| Потужність | 22.5 W |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 139×68×28 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 799 ₴





