
Автомобільний пуско-зарядний пристрій HOCO QS5 Refined intelligent emergency start-up power bank (6000mAh) Black (6942007643689)
- Готово до відправки
- Код: ko-15564
1 599 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний пуско-зарядний пристрій HOCO QS5 Refined intelligent emergency start-up power bank (6000mAh) Black (6942007643689)
колір: Чорний
Опис
Пусковий пристрій HOCO QS5 Refined intelligent emergency start-up power bank (6000mAh) Black для автомобіля з можливістю зарядити ваш гаджет в найпотрібнішу хвилину. Пікова вихідна потужність 400 А при 12 Вольт.
По суті, це Power Bank для автомобіля і смартфона, який завжди підстрахує вас в дорозі або на відпочинку. У разі, якщо акумулятор авто розряджається, завжди не вистачає буквально трохи потужності, щоб запустити двигун і почати рух.
Потужності пуско-зарядного пристрою HOCO QS5 Refined достатньо, аби завести двигун об'ємом до двох літрів (як дизельний, так і бензиновий).
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вага | 235 г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; вихід 12В |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Дизайн | Туристичний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | QS5 Refined |
| Потужність | 12 W |
| Розміри | 143.5 × 81 × 18 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 1 599 ₴








