
Зовнішній акумулятор ACEFAST M9-5000 PD20W capsule power bank Black (6974316283201) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-9202
899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор ACEFAST M9-5000 PD20W capsule power bank Black (6974316283201)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор ACEFAST M9 зі складаним вхідним/вихідним портом USB-C забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 5 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду та активацією режиму швидкого заряджання, а завдяки підтримці більшості протоколів швидкого заряджання PPS, PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, QC4+, AFC, FCP та SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Оснащений двома USB-C-портами (вхід 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1,5A / вихід 5V / 3A, 9V / 2,22A / 12V / 1,67A), акумулятор ACEFAST M9 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вага | 104 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Мoдель | M9 |
| Розміри | 78 × 37 × 26.7 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
- Ціна: 899 ₴








