
Зовнішній акумулятор ACEFAST M13 PD22.5W power bank with cable 10000mAh Black (6974316283959) Чорний
- Готово до відправки
- Код: ko-7570
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор ACEFAST M13 PD22.5W power bank with cable 10000mAh Black (6974316283959)
колір: Чорний
Опис
Зовнішній акумулятор ACEFAST M13 PD22.5W з вбудованим кабелем, 10000 mAh, Black — це компактний та потужний павербанк, призначений для швидкої та ефективної зарядки ваших пристроїв.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ У ВИКОРИСТАННІ
Цей павербанк забезпечує швидку та безпечну зарядку ваших пристроїв завдяки підтримці сучасних протоколів швидкої зарядки. Вбудований USB-C кабель додає зручності, дозволяючи заряджати пристрої без потреби в додаткових кабелях. Цифровий LED-дисплей інформує про поточний рівень заряду, що допомагає своєчасно поповнювати енергію павербанка.
ДИЗАЙН
Завдяки компактним розмірам та легкій вазі, ACEFAST M13 є ідеальним супутником у подорожах та повсякденному використанні, забезпечуючи надійне джерело енергії для ваших гаджетів.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Вага | 185 г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав + PC |
| Мoдель | M13 |
| Розміри | 106 × 68.5 × 19 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Упаковка | Індивідуальна |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Ціна: 799 ₴






