
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W Stellar White(With Simple Series Charging
- Готово до відправки
- Код: ko-8645
1 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W Stellar White(With Simple Series Charging Cable Type-C to Typ (P10022107223-00)
колір: Білий
Опис
Power Bank Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W — це компактний пауербанк ємністю 5000 мАг і потужністю 20 Вт. Повербанк Baseus оснащений вхідним/вихідним портом USB-C. Інтелектуальна схема автоматично підлаштовує параметри струму під пристрій. Гарантує сумісність із широким спектром пристроїв.
Підтримується двонаправлена швидка зарядка за стандартом 20W Power Delivery + Quick Charge 3.0. Power Bank Baseus також підтримує бездротову зарядку MagSafe, яка доступна на останніх моделях iPhone. При використанні цієї опції телефон автоматично утримується на Power Bank і точно підключається до нього, запобігаючи витоку енергії.
Компактний дизайн зовнішнього акумулятора Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W ідеально підходить до задньої панелі смартфона з MagSafe, тому він не заважатиме острівцю камери і заряджатиме iPhone, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Mini, iPhone 1 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max та AirPods Pro ще швидше. Пристрій добре працює у поєднанні з магнітними корпусами.
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ:
− Підтримка технологій швидкого заряджання Power Delivery, Quick Charge 3.0.
− Підтримує бездротову зарядку потужністю до 15 Вт та MagSafe.
− Місткість 5000 мАг та універсальна сумісність.
− Компактний дизайн — пауербанк розміщується в кишені, не перекриває острів камери.
− Більш міцні та сильні магніти, які працюють із MagSafe.
− Швидка зарядка пауербанку через порт USB-C потужністю 12 Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вага | 138 г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Мoдель | Magnetic Mini Wireless |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 14.7 × 97.4 × 63.8 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 1 199 ₴











