
Зовнішній акумулятор HOCO Q32 Bird PD20W wireless magnetic power bank(5000mAh) Metal Gray (6942007634076) Сірий
- Готово до відправки
- Код: ko-28129
899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор HOCO Q32 Bird PD20W wireless magnetic power bank(5000mAh) Metal Gray (6942007634076)
колір: Сірий
Опис
HOCO Q32 Bird PD20W — це компактний і стильний зарядний пристрій, розроблений для швидкого та безпечного заряджання сучасних гаджетів. З підтримкою технології Power Delivery (PD) до 20 W, він ідеально підходить для заряджання iPhone, iPad, смартфонів та інших пристроїв, що підтримують швидке заряджання.
- Компактність і портативність: Невеликий розмір і легка вага дають змогу легко брати пристрій із собою в дорогу.
- Надійність і безпека: Вбудовані системи захисту забезпечують безпечну зарядку ваших пристроїв. Якісні матеріали та збірка гарантують довговічність.
- Стильний дизайн: Мінімалістичний і сучасний зовнішній вигляд.
Зверніть увагу: Якщо ви використовуєте цей повербанк уперше, заряд батареї, що залишився, який відображається на дисплеї, може бути неточним. Після 1-2 разів повного заряджання та розряджання індикатор відкалібрується. Будь ласка, повторіть цей процес, якщо під час калібрування відключили електрику.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Сірий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Вага | 125 г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхід | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| кабель | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC + алюмінієвий сплав |
| Мoдель | Q32 Bird |
| Потужність | 20 W |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 100.5 × 65.5 × 11 мм |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове/бездротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W |
- Ціна: 899 ₴





