
УМБ Dudao 20000mAh K31 Pro 45W PD,QC USB A,USB C In/Out,with built in USB C/Lightning cables Gray 6977196682010
- Готово до відправки
- Код: tdb-905894
1 899 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Dudao 20000mAh K31 Pro 45W PD,QC USB-A,USB-C In/Out,with built-in USB-C/Lightning cables Gray
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dudao |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.5 |
| Вага нетто | 0 |
| Висота | 1.5 |
| Висота пакування | 0 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6.5 |
| Довжина пакування | 0 см |
| Заводський номер | 6977196682010 |
| Мoдель | 6977196682010 |
| Ширина | 14.2 |
| Ширина пакування | 0 см |
- Ціна: 1 899 ₴






