
Розумна міні Wi Fi розетка 4 шт у комплекті , P100 4 pack TAPO P100(4-PACK)
- Немає в наявності
- Код: el-1290892
1 899 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Розумна міні Wi-Fi розетка (4 шт у комплекті), Tapo P100(4-pack)
TP-LINK Tapo P100 (4-pack)
Розумна міні Wi-Fi розетка
Дистанційне управління
Миттєво вмикайте і вимикайте підключені пристрої через додаток Tapo, де б ви не знаходилися
Розклад
створіть розклад для автоматизації роботи пристроїв
Таймер
Створюйте списки таймерів зворотного відліку для підключених пристроїв
Голосове управління
керуйте розумною розеткою голосовими командами за допомогою Amazon Alexa або Google Assistant
Режим «Не вдома»
Автоматично вмикає або вимикає пристрої в певний час, створюючи видимість, що вдома хтось знаходиться
Компактний дизайн
Невеликий розмір дозволить уникнути блокування сусідніх розеток
Просте налаштування і використання
Не потребує окремого центру управління, легке налаштування і управління за допомогою мобільного додатку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| IEEE 802.11b | Да |
| IEEE 802.11g | Да |
| IEEE 802.11n | Да |
| iOS | Да |
| Аксесуари в комплекті | Quick Start Guide |
| Андроїд | Да |
| Вага без паковання | 0.48 |
| Вага в пакованні | 0.502 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Заводський номер | TAPO P100(4-PACK) |
| Обсяг | 0.002174 |
| Розмір | 51x72.0x40 mm |
| Вимоги до електроживлення | AC 220-240 V~50/60 Hz 10 A |
- Ціна: 1 899 ₴

