
Кріплення для монітора W1A AORAEQ ARCTIC ORAEQ-MA005-GB (Чорний)
- Готово до відправки
- Код: el-1409091
799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Кріплення для монітора W1A AORAEQ-MA005-GB ARCTIC
колір: Чорний
W1A
Настінне кріплення для монітора з системою швидкої фіксації
ARCTIC W1A - це одновісний кронштейн з шарнірним зчленуванням, що забезпечує плавне регулювання кута нахилу екрана з можливістю обертання на 360°, повороту на 60° і нахилу на ±15°. Кульковий шарнір забезпечує гнучкість для ідеального розташування монітора, зменшуючи навантаження на очі, шию, плечі та спину. Він кріпиться впритул до стіни і максимально збільшує вашу робочу зону. Сумісна з моніторами діагоналлю до 43" (49" Ultraside), двокомпонентна система прямого кріплення забезпечує швидке встановлення та витримує вагу до 20 кг.
Максимізація простору
Система кріплення монітора до стіни займає мінімум місця на вашому столі і, таким чином, максимізує робочу зону. Це також ідеальне рішення для додатків із сенсорним екраном.
Екран із плавним регулюванням під палець
Настінне кріплення ARCTIC W1A оснащене плавним кульовим шарніром, який забезпечує максимально гнучке регулювання кута нахилу екрана з можливістю обертання на 360°, нахилу вліво-вправо на 60° і нахилу вперед і назад на 15°.
Регулювання без зняття монітора
За допомогою кріпильної головки W1A затягніть або послабте шарнір відповідно до ваших потреб всього за кілька секунд. Не потрібно знімати монітор.
Ідеальне положення для зменшення навантаження на очі, шию, плечі та спину
Кульковий шарнір дозволяє легко регулювати положення монітора пальцями, що дає змогу встановити його в ідеальному положенні, а отже, запобігає надмірному напруженню очей, шиї, плечей і спини, забезпечуючи оптимальне положення для перегляду.
Міцний і стабільний
ARCTIC W1A забезпечує надійну систему кріплення для вашого монітора.
Двокомпонентне пряме кріплення Quick-Fix
Система прямого кріплення, що складається з 2 частин, призначена для швидкого та легкого встановлення. Просто прикрутіть кріплення до стіни та монітора і встановіть його, пересунувши монтажну рейку.
Облаштування кабелів
Втомилися від безладу з кабелями? Завдяки кабельній системі, що входить до комплекту Z2 Pro (Gen3), неслухняні кабелі залишилися в минулому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Шарнірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 100 мм x 100 мм | Да |
| 75 мм x 75 мм | Да |
| Вага без паковання | 0.73 |
| Вага в пакованні | 0.876 кг |
| Гарантія | 72 місяці |
| Діагональ телевізора (монітора) | 43-49" |
| Заводський номер | ORAEQ-MA005-GB |
| Кількість підтримуваних екранів | 1 |
| Максимальна вага | 20 кг |
| Мoдель | AORAEQ-MA005-GB |
| Обсяг | 0.002 |
- Ціна: 799 ₴









