
Розумна розетка, TP LINK TAPO P110M (Білий)
- Немає в наявності
- Код: el-1440741
699 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Розумна розетка, Tapo P110M TP-LINK
колір: Білий
TP-LINK Tapo P110M
Розумна Wi-Fi-розетка з моніторингом енергоспоживання
Моніторинг енергії
Відстежує енергоспоживання підключених пристроїв і дозволяє вводити тарифи на електроенергію для розрахунку рахунків.
Компактний дизайн
Міні-розмір, щоб не блокувати сусідні розетки.
Голосове керування
Керуйте своєю розумною розеткою за допомогою голосових команд через Amazon Alexa або Google Assistant.
Дистанційне керування
Миттєво вмикайте/вимикайте підключені пристрої з будь-якого місця за допомогою додатка Tapo.
Розклад
Заздалегідь встановіть розклад для автоматичного управління пристроями.
Автоматичне вимкнення
Автоматично вимикає підключений пристрій після того, як пристрій залишається увімкненим протягом заданого часу.
Режим відсутності
Автоматично вмикає та вимикає пристрої в різний час, щоб створити враження, ніби хтось є вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Так |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Вага без паковання | 0.1 |
| Вага в пакованні | 0.13 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон частот | 2.4 GHz WiFi Only |
| Заводський номер | TAPO P110M |
| Мoдель | TAPO P110M |
| Обсяг | 0.0003506 |
| Розмір | 72 × 51 × 40 mm |
| Колір | Білий |
- Ціна: 699 ₴


