
УМБ Joyroom Magnetic Wireless 10000mAh JR PBM01 20W QC, USB C In/Out White 6941237112545
- Готово до відправки
- Код: tdb-904660
1 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Joyroom Magnetic Wireless 10000mAh JR-PBM01 20W QC, USB-C In/Out White
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joyroom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10000 маг |
| Вага | 216 |
| Вага брутто | 0.268 |
| Вага нетто | 0.216 |
| Висота | 2.05 |
| Висота пакування | 18.5 см |
| Вихідний струм | 2.4 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6.8 |
| Довжина пакування | 3.5 см |
| Заводський номер | 6941237112545 |
| Мoдель | 6941237112545 |
| Ширина | 10.3 |
| Ширина пакування | 10.1 см |
- Ціна: 1 099 ₴










