
Повербанк металевий 22.5W 20000 mAH Baseus Adaman Metal Power Bank 2xUSB | 1xType-C Black потужний повербанк
- Готово до відправки
- Код: trs-179128
1 652 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Потужна портативна батарея в металевому корпусі Baseus Adaman Metal Powerbank 20000 mAh 22.5 W 2xUSB | 1xType-C з технологією швидкого заряджання Qualcomm QC3.0 і Power Delivery 3.0
колір: Чорний
Зовнішнє джерело живлення Baseus Adaman
Тепер ви можете зручно заряджати свої пристрої, хай де ви будете. Powerbank Baseus Adaman ємністю 20 000 мА·год підтримує різні протоколи швидкого заряджання та працює з потужністю до 22,5 Вт. Він обладнаний цифровим дисплеєм і досить легкий і компактний, щоб супроводжувати вас практично скрізь — навіть у літаку.

Швидке заряджання
Оцініть, як швидко ваші пристрої можуть бути знову готові до роботи. Powerbank підтримує протоколи швидкого заряджання, як-от Huawei 5A SCP, PD 20W, PD 18W, PD3.0, QC 3.0, FCP і AFC. Це означає, що він може зарядити Huawei P30 до 60% і iPhone 13 до 50% приблизно за 30 хвилин. Він також може живити ноутбуки та просто заряджати старі пристрої за короткий час.

Велика місткість
Ємність пристрою становить 20 000 мА·год. Це означає, що з його допомогою ви можете зарядити iPhone 13 або 12 приблизно 4 рази, а Huawei Mate 40 — приблизно 3 рази. Щоб повернути павербанк до повної потужності, не потрібно багато часу. Пристрій підтримує двостороннє швидке заряджання PD 3.0 + QC 3.0, тому ви зможете зарядити його до 100% лише за 4-5 годин.

Широка сумісність
Зовнішнє джерело живлення дає змогу заряджати безліч різних пристроїв, наприклад, смартфони Samsung, Xiaomi, Huawei та iPhone. Він також обладнаний кількома портами. Він має 2 вбудовані вихідних порти USB, вхідний порт Lightning, вхідний порт micro USB і вхідний/вихідний порт USB-C.

Вбудований дисплей
Невеликий цифровий світлодіодний дисплей спрощує використання пристрою та забезпечує зручний доступ до важливої інформації. З його допомогою можна швидко перевірити відсоток заряду батареї, а також напругу та струм заряджання в реальному часі.

Безпека використання
Металевий корпус не тільки надає пристрою елегантного вигляду, але і є надзвичайно міцним. Powerbank захищений від перезаряджання, перенапруги, перевантаження за струмом та короткого замикання. Він також автоматично регулює силу струму, що подається на заряджуваний пристрій, щоб захистити його від перегрівання. До того ж запатентована Baseus технологія BPS забезпечує ще більшу безпеку використання.

Легкий і зручний
Попри свої величезні можливості, павербанк дуже маленький і легкий. Ви можете легко помістити його в сумочку або навіть у кишеню. Він також відповідає міжнародним авіаційним стандартам, що означає, що ви можете взяти його із собою в літак. Неважливо, куди ви підете — мобільна батарея Baseus Adaman забезпечить енергією ваші пристрої практично скрізь. Купити Baseus Adaman Metal 20000 mAh 22.5W (PPAD000101) Ви можете, оформивши замовлення в нас на сайті, а також на телефоні гарячої лінії.
Технічні характеристики:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 488 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 157 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | PD3.0, QC3.0, FCP, AFC, MTK |
- Ціна: 1 652 ₴











