
УМБ Joyroom Magnetic Wireless 10000mAh JR W020 20W QC USB C In/Out White 6941237119698
- Готово до відправки
- Код: tdb-904725
1 099 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Joyroom Magnetic Wireless 10000mAh JR-W020 20W QC USB-C In/Out White
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joyroom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10000 маг |
| Вага | 205 |
| Вага брутто | 0.297 |
| Вага нетто | 0.205 |
| Висота | 1.98 |
| Висота пакування | 17 см |
| Вихідний струм | 3 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6.7 |
| Довжина пакування | 3.2 см |
| Заводський номер | 6941237119698 |
| Мoдель | 6941237119698 |
| Ширина | 11 |
| Ширина пакування | 10.2 см |
- Ціна: 1 099 ₴






