
УМБ Vention 10000 mAh 22,5W PD, USB A, USB C In/Out, Lightning In/Out, Yellow FHZY0
- Готово до відправки
- Код: tdb-902887
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
УМБ Vention 10000 mAh 22,5W PD, USB-A, USB-C In/Out, Lightning In/Out, Yellow
Компактна універсальна мобільна батарея ємністю 10000 мАг Vention 10000 mAh 22,5W PD допоможе швидко та безпечно зарядити USB пристрої. Вона підтримує протокол швидкого заряджання PD 22,5 Вт.
УМБ оснащена трьома портами – USB Type-А, USB Type-С та Lightning, а також укомплектована двостороннім кабелем Lightning-USB Type-С. Вмикайте ліхтарик на боковій панелі УМБ та почувайтесь впевнено у темряві.
Порти Lightning та USB Type-С працюють з максимальною потужністю 20 Вт на вхід та на вихід, порт USB Type-А – з вихідною потужністю до 22,5 Вт. Вбудований LED дисплей сповіщатиме про поточний рівень заряду.
Компактний корпус та невелика вага батареї Vention 10000 mAh 22,5W PD роблять її зручною для користування, зберігання та перенесення. Беріть УМБ на борт літака, вона відповідає стандартним вимогам авіакомпаній до розміру або безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10000 маг |
| Вага | 240 |
| Вага брутто | 0.27 |
| Вага нетто | 0.24 |
| Висота | 2.2 |
| Висота пакування | 15.5 см |
| Вихідний струм | 3 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 6.8 |
| Довжина пакування | 3 см |
| Заводський номер | 6922794789845 |
| Мoдель | FHZY0 |
| Ширина | 10.8 |
| Ширина пакування | 10 см |
- Ціна: 999 ₴







