
УМБ Vention 4800mAh 22,5W PD, USB C In/Out, LED display, with built in USB C cable White FHQW0
- Готово до відправки
- Код: tdb-902877
799 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
УМБ Vention 4800mAh 22,5W PD, USB-C In/Out, LED display, with built-in USB-C cable White
Компактна універсальна мобільна батарея ємністю 4800 мАг Vention 4800mAh 22,5W PD допоможе швидко та безпечно зарядити USB пристрої. Вона підтримує протокол швидкого заряджання PD 22,5 Вт.
УМБ оснащена портом USB Type-С та двома кабелями – Lightning та USB Type-С. Вона підтримує одночасне заряджання декількох пристроїв.
Порт USB Type-С працює з максимальною вихідною потужністю 20 Вт, та з потужністю до 18 Вт на вхід. Кабель Lightning зарядить підключені пристрої з потужністю до 12 Вт, а кабель USB Type-С – з максимальною потужністю 22,5 Вт. Вбудований LED дисплей сповіщатиме про поточний рівень заряду.
Мініатюрний корпус УМБ Vention 4800mAh 22,5W PD розміром 81,8х38,4х30 мм та вагою 116 грам робить її зручною для зберігання та перенесення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 4800 маг |
| Вага | 116 |
| Вага брутто | 0.147 |
| Вага нетто | 0.116 |
| Висота | 8.18 |
| Висота пакування | 12.6 см |
| Вихідний струм | 3 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 3 |
| Довжина пакування | 3.5 см |
| Заводський номер | 6922794784680 |
| Мoдель | FHQW0 |
| Ширина | 3.84 |
| Ширина пакування | 7.5 см |
- Ціна: 799 ₴







