
УМБ Vention 5000mAh 20W PD, USB C In/Out, Lightning In/Out, with cable, Gradient Blue FHWL0
- Готово до відправки
- Код: tdb-902871
799 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УМБ Vention 5000mAh 20W PD, USB-C In/Out, Lightning In/Out, with cable, Gradient Blue
Компактна універсальна мобільна батарея ємністю 5000 мАг Vention 5000mAh 20W PD допоможе швидко та безпечно зарядити USB пристрої. Вона підтримує протокол швидкого заряджання PD 20 Вт.
УМБ оснащена двома портами – Lightning і USB Type-С та двостороннім кабелем Lightning-USB Type-С. Порти Lightning та USB Type-С працюють з максимальною вихідною потужністю 20 Вт, та з потужністю до 18 Вт на вхід. Світлодіодна індикація сповіщатиме про поточний рівень заряду
Мініатюрний корпус УМБ Vention 5000mAh 20W PD розміром 99,8х30х30 мм та вагою 160 грам робить її зручною для зберігання та перенесення.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 5000 маг |
| Вага | 160 |
| Вага брутто | 0.2 |
| Вага нетто | 0.16 |
| Висота | 9.98 |
| Висота пакування | 14 см |
| Вихідний струм | 3 |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 3 |
| Довжина пакування | 3.5 см |
| Заводський номер | 6922794716100 |
| Мoдель | FHWL0 |
| Ширина | 3 |
| Ширина пакування | 6.5 см |
- Ціна: 799 ₴








