
УМБ Sandberg 10000mAh 20W PD,QC3.0, USB C In/Out, with built in 2xUSB C cables 421-26
- Готово до відправки
- Код: tdb-902633
999 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
УМБ Sandberg 10000mAh 20W PD,QC3.0, USB-C In/Out, with built-in 2xUSB-C cables
Універсальна мобільна батарея Sandberg 10000mAh 20W (421-26) забезпечить оптимальне зарядження USB пристроїв, коли ви знаходитесь поза електромережею. Батарея підтримує протоколи швидкого заряджання PD2.0, PD3.1, QC2.0, QC3.0. Вона оснащена портом USB Type-C з зарядною потужністю 18 Вт при використанні одного порта та двома вбудованими кабелями USB Type-C з потужністю 20 Вт та 22,5 Вт відповідно.
Ця портативна батарея підтримує одночасне зарядження трьох пристроїв. Поповнюйте заряд УМБ, використовуючи порт USB Type-C з потужністю до 18 Вт. Функція power-through дозволяє одночасно заряджати УМБ та підключені до нього пристрої.
Беріть Sandberg 10000mAh 20W на борт літака, вона відповідає стандартним вимогам авіакомпаній до розміру або безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sandberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10000 маг |
| Вага | 170 |
| Вага брутто | 0.25 |
| Вага нетто | 0.17 |
| Висота | 2.3 |
| Висота пакування | 11.7 см |
| Вихідний струм | 3 |
| Гарантія | 36 |
| Довжина | 5.9 |
| Довжина пакування | 2.7 см |
| Заводський номер | 5705730421266 |
| Мoдель | 421-26 |
| Ширина | 7 |
| Ширина пакування | 9.2 см |
- Ціна: 999 ₴






