
Автомобільний Jump Starter 10000mAh 18W USB C,USB A, ліхтар 2W Sandberg 420-98
- Готово до відправки
- Код: tdb-902626
4 099 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Автомобільний Jump Starter 10000mAh 18W USB-C,USB-A, ліхтар 2W Sandberg
Автомобільний Jump Starter Sandberg Jumpstarter 10000mAh 18W - багатофункціональний пристрій, який не лише швидко та безпечно зарядить USB пристрої, але й допоможе завести автомобіль, човен та інші транспортні засоби з бензиновими або дизельними двигунами з електричним стартером.
УМБ оснащена вихідним портом USB Type-А з максимальною потужністю 18 Вт та пусковим пристроєм, який забезпечує номінальну вихідну напругу 12 В постійного струму з силою струму до 1000А, тому забезпечить достатню потужність для запуску двигуна.
Поповнюйте заряд УМБ через порт USB Type-С з потужністю до 18 Вт. Для цього знадобиться 2-4 години. Розташований на передній панелі світлодіодний дисплей надаватиме інформацію про поточний рівень заряду батареї.
Sandberg Jumpstarter 10000mAh 18W виготовлена з міцних водостійких матеріалів, її корпус відповідає рівню захисту IP65, тому ідеально підходить для використання в польових умовах. Вбудований ліхтарик потужністю 2 Вт допоможе зорієнтуватись у темряві та легко підключити необхідне обладнання.
Беріть Sandberg Jumpstarter 10000mAh 18W на борт літака, вона відповідає стандартним вимогам авіакомпаній до розміру або безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandberg |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10000 маг |
| Вага | 550 |
| Вага брутто | 0.95 |
| Вага нетто | 0.55 |
| Висота | 5.2 |
| Висота пакування | 10.8 см |
| Вихідний струм | 3 |
| Гарантія | 36 |
| Довжина | 9.2 |
| Довжина пакування | 10.3 см |
| Заводський номер | 5705730420986 |
| Мoдель | 420-98 |
| Тип | 92e179d9-d50b-11f0-ada9-00155d053c02 |
| Ширина | 18.2 |
| Ширина пакування | 21.5 см |
- Ціна: 4 099 ₴








