
Кабель USB 2.0 AM Type C M, 1.2 м, 60W aluminum alloy Black, C20 04 Acefast 6974316283782 (Чорний/сірий)
- Немає в наявності
- Код: tdb-879558
249 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 AM-Type-C M, 1.2 м, 60W aluminum alloy Black, C20-04 Acefast
колір: Чорний/сірий
Acefast C20-04 USB 2.0 USB-А to USB-C - кабель для USB пристроїв, який допоможе здійснити заряджання з максимальним зарядним струмом 3А та обмін даними зі швидкістю до 480 Мбіт/с.
Вбудований інтелектуальний чіп робить процеси заряджання та синхронізації даних безпечними для підключених пристроїв.
Кабель Acefast C20-04 USB 2.0 USB-А to USB-C оснащений посиленими конекторами з високоякісного алюмінієвого сплаву та покритий міцним нейлоновим обплетенням. Така конструкція додає кабелю гнучкості та продовжує його експлуатаційний термін.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.05 |
| Вага нетто | 0.04 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 20 см |
| Гарантія | 24 |
| Довжина | 1.2 |
| Довжина пакування | 3 см |
| Заводський номер | 6974316283782 |
| Колір | Чорний/сірий |
| Мoдель | 6974316283782 |
| Роз'єм 1 | AM |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1.5 |
| Ширина пакування | 6.5 см |
- Ціна: 249 ₴






