
Кабель USB 2.0 AM Type C M, 0.5 м, 60W PVC чорний Vention CTHBD (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: tdb-871583
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 AM-Type-C M, 0.5 м, 60W PVC Vention
колір: Чорний
Міцний та надійний кабель USB 2.0 AM-Type-CM Vention CTHBD підтримує протоколи швидкої зарядки HUAWEl FCP, Qualcomm QC, Samsung AFC та інші. Він заряджає пристрої з силою струму до 3А та забезпечує швидкість обміну даними до 480 Мбіт/с. Заряджайте з його допомогою оснащені портом USB Type C смартфони, планшети, ноутбуки та інші пристрої з максимальною потужністю до 18 Вт.
Екранований алюмінієвою фольгою мідний кабель не нагрівається навіть при максимальних навантаженнях.
Кабель Vention CTHBD покритий зносостійкою ПВХ ізоляцією та має додатковий захист місця з’єднання зі штекером. Це робить його гнучким та запобігає зламам на згинах. Довжина кабелю – 0,5 м.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.026 |
| Вага нетто | 0.013 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 15 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 0.5 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Заводський номер | 6922794767461 |
| Мoдель | CTHBD |
| Роз'єм 1 | AM |
| Роз'єм 2 | Type-C |
| Ширина | 1.45 |
| Ширина пакування | 22 см |
- Ціна: 109 ₴







