
Кабель USB 2.0 AM BM, 2.0 м, 480Mbps Printer PVC чорний Vention COQBH (Чорний)
- Немає в наявності
- Код: tdb-871497
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель USB 2.0 AM-BM, 2.0 м, 480Mbps Printer PVC Vention
колір: Чорний
Кабель USB AM-BM Vention COQBH призначений для під'єднання багатофункціональних пристроів, принтерів, сканерів, факсів та інших периферійних пристроїв до ноутбуків та ПК з роз'ємом USB.
Екранований алюмінієвою фольгою чотирижильний мідний кабель не нагрівається навіть при максимальних навантаженнях.
Кабель Vention COQBH покритий зносостійкою ПВХ ізоляцією та має додатковий захист місця з’єднання зі штекером. Це робить його гнучким та запобігає зламам на згинах. Для зручного зберігання та перенесення кабель оснащений клейкою стрічкою. Довжина кабелю – 2 метри.
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.069 |
| Вага нетто | 0.056 |
| Версія | USB 2.0 |
| Висота | 1 |
| Висота пакування | 22 см |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 2 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Заводський номер | 6922794748576 |
| Мoдель | COQBH |
| Роз'єм 1 | AM |
| Роз'єм 2 | BM |
| Ширина | 1.48 |
| Ширина пакування | 15 см |
- Ціна: 149 ₴







