
Кабель DisplayPort M M 1.5м, V1.2, 4K 60 Гц 3D Dolby 7.1 Vention HAKBG
- Немає в наявності
- Код: tdb-871485
249 ₴
+380 (67) 522-64-09
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабель DisplayPort M - M 1.5м, V1.2, 4K 60 Гц 3D Dolby 7.1 Vention
Додатково: Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
Обмін та повернення товару: Обмін та повернення товару здійснюється протягом 14 днів після купівлі, згідно із Законом України "Про захист прав споживачів України"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.092 |
| Вага нетто | 0.08 |
| Версія інтерфейсу | Ver. 1.2 |
| Висота | 0.95 |
| Висота пакування | 26 см |
| Вихід | Display Port |
| Вхід | Display Port |
| Гарантія | 12 |
| Довжина | 1.5 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Заводський номер | 6922794775770 |
| Мoдель | HAKBG |
| Ширина | 2.01 |
| Ширина пакування | 19 см |
- Ціна: 249 ₴









