
Іригатор Philips портативний Sonicare Cordless Power Flosser 3000 чаша 250 мл чохол 2 насадки чорний (HX3826/33)
- Готово до відправки
- Код: HX3826/33
7 199 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Опис Іригатор Philips портативний Sonicare Cordless Power Flosser 3000, чаша 250 мл, чохол, 2 насадки , чорний
Ретельне чищення міжзубних проміжків для покращення стану ясен без зусиль. Унікальна хрестоподібна насадка з технологією Quad Stream охоплює максимальну площу міжзубних проміжків для більш ефективного та легкого очищення з меншими зусиллями. Унікальна хрестоподібна насадка Quad Stream очищає ефективніше завдяки хрестоподібному потоку води у чотирьох напрямках, охоплює максимальну площу міжзубних проміжків та ясен. Ніжні імпульси води сприяють чищенню і спрямовують вас від зуба до зуба в режимі ретельного чищення для завжди відмінного результату.Особливості
Технологія імпульсної хвилі Pulse Wave спрямовує від зуба до зуба
Ніжні імпульси води сприяють чищенню і спрямовують вас від зуба до зуба в режимі ретельного чищення для завжди відмінного результату.
2 режими чищення міжзубних проміжків, 3 рівні інтенсивності
Оберіть режим чищення, який підходить саме для вас. Режим чищення забезпечує безперервний потік для ефективного щоденного чищення.
Повне очищення порожнини рота лише за 60 секунд
У режимі «очищення» (clean) впорайтесь навіть з важкодоступними місцями за допомогою насадки, яка обертається на 360 градусів, завдяки чому пристроєм можна користуватися у будь-якому напрямку. Отримуйте ретельне чищення 360° всього за 60 секунд від початку до кінця.
Швидке універсальне заряджання за допомогою кабелю USB-A
Зручне зарядження за допомогою кабелю USB-A. Отримайте до 14 днів чищення від одного заряджання.
Резервуар ємністю 250 мл
Портативний іригатор з ємністю 250 мл завжди допоможе в будь-якій ситуації подбати про гігієну порожнини рота. Просто відкрутіть резервуар, зніміть та наповніть його водою, або використовуйте бічний клапан для легкого наповнення водою.
Легкий у використанні
Спрямуйте насадку на міжзубні проміжки, ввімкніть пристрій та ведіть насадку насадку від зуба до зуба. Іригатор подбає про якісну гігієну та ефективне очищення міжзубних проміжків та приясиневої ділянки.
Стандартна насадка для точкового очищення
Стандртна насадка забезпечує єдиний потік води для видалення залишків їжи та біоплівки.















| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість насадок | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Іригатор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.418 кг |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Тип іригатора | Портативний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0.66 кг |
| Час зарядки | 14 |
| Час безперервної роботи | 56 год |
| Додаткові функції | Індикатор заряджання, Регулювання напору струменя, 2 режими, Технологія quad stream |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Комплектація | Іригатор |
| Призначення | Делікатна, Повсякденна, Видалення нальоту |
| Об'єм в пакованні | 0.0029 м3 |
| За віком | Доросла |
| Розмір в пакованні | 130 х 90 х 250 мм |
| Розміри | 247х92х131 |
| Резервуар для води | 250 |
| Технологія чищення | Імпульсна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 199 ₴










