
Зовнішній акумулятор VEGER 20000 mAh with built in cables Micro USB / Type C / Lightning C20 W2047 / W2059 black VG-W2047/W2059
- Готово до відправки
- Код: mb-78623
1 499 ₴
1 274,15 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор VEGER 20000 mAh with built-in cables Micro USB / Type C / Lightning C20 (W2047 / W2059)
колір: Black
Зовнішній акумулятор Veger C20 ємністю 20 000 мАг гарантує швидку зарядку пристроїв будь-коли та будь-де. ПОРТАТИВНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ ІЗ ВБУДОВАНИМИ КАБЕЛЯМИ Зовнішній акумулятор ємністю 20 000 мАг з портами USB та USB-C і чотирма вбудованими кабелями (включаючи Lightning, MicroUSB та USB) підходить для безпосереднього використання з більшістю найновіших пристроїв на ринку. Інтелектуальна система запобігає перезарядженню, перенапрузі, перевантаженню по струму та коротким замиканням. ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ Порти підтримують швидку зарядку чотирьох пристроїв одночасно, таких як смартфон, планшет, портативна консоль або навушники TWS, що заощаджує ваш час та уникає тривалого очікування на поповнення. Велика ємність дозволяє зарядити AirPods Pro 25 разів, iPhone 12 приблизно 3,2 рази та Samsung S20 приблизно 3 рази. БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять цей зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодний дисплей інформуватиме вас про рівень заряду вашого пристрою. Крім того, вбудоване кріплення у верхньому лівому куті полегшує перенесення, а після зняття його можна використовувати як кабель microUSB.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 355 г |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Заводський номер | VG-W2047| W2059 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Індикація | Дисплей |
| Мoдель | C20 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 4 |
| Особливості | Вбудовані кабелі |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 156×70×23,2 мм |
| Роз'єми | Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір | Black |
- Ціна: 1 274,15 ₴







