
Зовнішній акумулятор VEGER 20000 mAh PD QC3.0 5A 100W T100 black VG-W2032C-100 (Black)
- Готово до відправки
- Код: mb-78622
2 499 ₴
2 124,15 ₴
- +380 (50) 993-92-11
- +380 (67) 522-59-49
- +380 (50) 014-05-35
Зовнішній акумулятор VEGER 20000 mAh PD QC3.0 5A 100W T100 (W2032C-100)
колір: Black
Зовнішній акумулятор Veger T100 ємністю 20 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати три пристрої одночасно. ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження. Його ємність 20 000 мАг дозволяє заряджати телефон кілька разів, що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток. ЗАРЯДЖАЙТЕ КІЛЬКА ПРИСТРОЇВ ОДНОЧАСНО Три порти, включаючи два USB-C та один USB, підтримують технології швидкої зарядки Power Delivery (100 Вт) та Quick Charge 3.0, що дозволяють одночасно заряджати три пристрої, такі як смартфон, ноутбук, планшет, портативну консоль або навушники TWS. Завдяки USB-C ви можете легко підключити найновіші пристрої на ринку. БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а 5 світлодіодних індикаторів повідомляють про рівень заряду вашого пристрою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір | Black |
| Роз'єми | Type-C |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Розміри | 156.7 × 74 × 25 см |
| Вага | 382 г |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Мoдель | T100 |
| Загальна потужність | 100 W |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Заводський номер | VG-W2032C-100 |
| Підтримка MagSafe | Немає |
- Ціна: 2 124,15 ₴








